Fiat Egea Bilinmeyen Özellikleri

Fiat Egea Bilinmeyen Özellikleri

1-Otomatik Kapı Kilidi

Fiat Egea ‘nın bu özelliği ile aracınız hareket ettiği zaman kapıları otomatik kilitleyebilir ve durduğu zaman kapıları otomatik açabilirsiniz. Bu özellik için Teybinizin Ayarlar -> Kapılar ve Kilitler -> Otomatik Kilit menüsüne gelin. Bu menüde eğer seçenek açık ise aracınız kapıları otomatik olarak kilitlenecektir eğer bu seçenek kapalı ise araç hareket halinde iken kapılar kilitlenmeyecek’tir.




2-Anlık Tüketimi Teyp Ekranında Görme

Fiat Egea ‘nın bu özelliği ile gösterge ekranındaki bilgileri teyp ekranında’da görebilirsiniz. Bu özellik için teybinizde bulunan APPS tuşuna basın ve açılan ekranda Trip seçeneğini seçin. Bu ekranda ne kadar mesafe yapabileceğinizi ve aracınızın anlık tüketiminin ne kadar olduğunu görebilirsiniz.

Fiat Egea Bilinmeyen Özellikleri

3-Cıty Mod

Fiat Egea ‘nın bu özelliği ile şehir içinde rahat ve ekonomik sürüş gerçekleştirebilirsiniz. Bu özellik için aracınızın kilit tuşunun yanında bulunan direksiyon işaretine basmanız yeterli olacaktır. Bu tuşa bastığınız zaman aracınızın direksiyonu normalinden daha yumuşak hale gelerek size şehir içinde rahat sürüş gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.

4-Ekonomik Sürüş

Fiat Egea ‘nın bu özelliği ile daha ekonomik şekilde daha az yakıtla yolculuklar yapabilesiniz. Bu özellik için teybinizde bulunan APPS tuşuna basın ve açılan menüde Üconnect seçeneğini seçin. Karşınıza çıkan ekranda başlıyoruz seçeneğine tıkladığınız zaman karşınıza bir tablo çıkacaktır bun tabloda şunlar vardır.

  1. Hızlanma (Hızlanın)
  2. Yavaşlama (Yavaşlayın)
  3. Hız (Hız Durumu )
  4. Değiştirme (Vites Değiştirme Durumu)

Aracınız hareket ettiği zaman bu tablo renk alacaktır. Bu tablodaki renklerin hepsini yeşil hal yaparak sürerseniz daha ekonomik bir sürüş yapmış olacaksınız.

Fiat Egea Bilinmeyen Özellikleri

Fiyat Performans

Fiat Egea 2019 fiyatları 3 paketten (Sedan, Hatchback, Statıon Wagon) oluşmaktadır.

Sedan paket 93.400 TL ile 170.400 TL civarındadır. Ekstra opsiyon fiyatları 1.200 TL ile 5.000 TL arasındandır.

Hatchback paket 106.900 TL ile 187.900 TL civarındadır. Ekstra opsiyon fiyatları 1.200 TL ile 6.750 TL arasındadır.

Statıon Wagon paket 138.400 TL ile 181.900 TL civarındadır. Ekstra opsiyon fiyatları 1.200 TL ile 6.750 TL arasındadır.




Fiat Egea ‘nın şimdilik bütün özellikleri bu kadar. Bu özellikler tüm Egea Guruplarına Göre yazılmıştır.

Günlük hayatınızda kullandığınız (Telefon,Bilgisayar,Ev Aletleri vb.)eşyaların’da özelliklerini bilmek istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir