Ford Fiesta Bilinmeyen Özellikleri

Ford Fiesta

1-Otoban Sinyali

Ford Fiesta ‘nın bu özelliği otobanda seyir halinde iken yaparak daha rahat araç sollayabilirsiniz. Bu özelliği yapmak için sinyal kolunu az şekilde istediğiniz yöne doğru ittirdiğiniz zaman hızlı sinyal devreye girerek sinyal ışığınız 3 kere yanıp ve sönmektedir.2-Hızlı Sinyal Ayarları

Aracınızın teybinde bulanan menü kısmına girin. Bu menüde Araç Ayarlarını -> Sinyal menüsüne tıklayın. Bu menüde karşınıza çıkan seçeneklerden birini seçerek aracınızın otoban sinyalinin ne kadar yanıp söneceğini ayarlayabilirsiniz.

Ford Fiesta

3-Hararet Göstergesi

Ford Fiesta ‘nın bu özelliği ile motor sıcaklığının görebilirsiniz. Kilometre sıfırlama tuşuna basılı tutarak aracınızı yarım marş haline getirin ve karşınıza test menüsü çıkana kadar tuşa basılı tutun. Bu menüde karşınıza dereceli bir seçenek çıkana kadar kilometre sıfırlama tuşuna birer birer basın. Dereceyle gösterilen sayı sizin aracınızın Motor Sıcaklığını göstermektedir.

4-Test Menüsü

Ford Fiesta ‘nın bu özelliği size arabanızın nasıl çalıştığını gösteren testler yaparak size bildirmektedir.

Bu özelliği yapmak için kilometre sıfırlama tuşuna basılı tutun ve ardından arabanızı yarım marş haline getirin ve karşınıza test menüsü çıkana kadar tuşa basılı tutun. Bu menüsünde kilometre sıfırlama  tuşuna her bastığınızda araç bir test yapacaktır. Bu testlerin bazıları şunlardır göstergelerin çalışması, araç hata ışıkları çalışması vb. gibi daha birçok testler bulunmaktadır.

Ford Fiesta

5-Yazılımla Özellik Açtırma

Ford Fiesta ‘da özel iş yerinde yaptırarak bu özelliklerle daha rahat daha konforlu bir sürüş yapabilirsiniz.

 • Anbiyans Aydınlatmaları
 • Lastik Açısına Göre Sis Farı Aydınlatması
 • Otomatik Kapı Kitlemesi

Fiyat Performans

Ford Fiesta 2019 fiyatı olmak üzere en düşük 116.700 TL en yüksek 152.100 TL civarında satılmaktadır. Ford Fiesta’nın ekstra opsiyon fiyatı’da 1.800 TL ile 3.200 TL civarındadır.
Ford Fiesta ‘nin bütün özellikleri bu kadar. Bu özellikler tüm Fiesta Guruplarına Göre yazılmıştır.

Günlük hayatınızda kullandığınız (Telefon,Bilgisayar,Ev Aletleri vb.)eşyaların’da özelliklerini bilmek istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

  • Admin diyor ki:

   Bulunduğunuz şehirlerde sanayilerde bulunan oto aksesuar gibi işletmelerde yaptırabilirsiniz.
   Eğer bulunduğunuz şehirlerde bu işlemi yapan yok ise Lüleburgaz sanayi’de yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir