Ford Focus Bilinmeyen Özellikleri

Ford Focus

1-Test Menüsü

Ford Focus ‘un bu özelliği ile aracınızın çalışmayan Kadran Işıkları, Kadran göstergeleri, Benzin ve hararet göstergelerini görebilirsiniz.

Test menüsüne geçmek için direksiyonda bulunan OK tuşuna basılı tutun ve aracı yarım kontak haline getirin. Karşınıza test yazısı çıktığında elinizi tuştan çekin. Testleri yapmak için OK tuşunun altında Aşağı tuşuna her bastığınızda araç bir test gerçekleştirecektir. Bu testler

  1. Kadran Çalışma Testi
  2. Benzin ve hararet kadranı testi
  3. Dikey Işık Kontrolü
  4. Kadran Işıklarının Çalışma Testi
  5. Araç Ses Testi
  6. Araç durumu

Ford Focus

2-Akıllı Akü

Eğer araç ışıklarını veya teybi açık unutursanız aracınız Akıllı Akü sistemi ile akü seviyesini düştüğünü anlayıp ışıkları ve teybi kapamaktadır. Bu durumda siz istesenize’de aracın akü seviyesi normal seviyeye gelene kadar teybi veya araç içi ışıklarını açmanıza izin vermeyecektir.3-Hırsızlık Sensörü

Ford Focus ‘da el fireni indirilip aracınızı az bir mesafe bile yürütülür ise araç beyni araç çalındı olarak algılayıp kendini kilitleyecektir ve aracınız çalışmayacaktır. Eğer bu işlem gerçekleşti ise aracınıza yeniden yazılım attırmak zorunda kalacaksınız.

Ford Focus

4-Anahtar İle Cam Açma/Kapama

Eğer aracınızın camlarını açık unuttuysanız yada aracınızın havalanmasını istiyorsanız bu özellik ile aracınızın camlarınızı açıp/kapata bilirsiniz. Bu özellik için kilit açma tuşuna bir kere basın ve daha sonra 2.de uzun bir süre basılı tutuğunuzda aracınızın 4 camı’da açılacaktır. Eğer kapatmak istiyorsanız anahtarınızın kilitleme tuşuna bir kere basın ve 2.de uzun bir süre basılı tutuğunuzda aracınızın 4 camı’da kapanacaktır.

Fiyat Performans

Ford Focus 2020 fiyatı olmak üzere 3 paketi (Trend X, Titanium, ST-Line) bulunmaktadır.

Trend X paket 167.200 TL ile 252.800 TL civarında satılmaktadır. Ekstra paket fiyatı’da 2.200 TL ile 4.500 TL civarında satılmaktadır.

Titanium paket 211.800 TL ile  277.200 TL satılmaktadır. Ekstra paket fiyatı’da 2.200 TL ile 11.000 TL civarında satılmaktadır.

ST-Line paket 252.900 TL ile  289.700 TL satılmaktadır. Ekstra paket fiyatı’da 2.200 TL ile 11.000 TL civarında satılmaktadır.
Ford Focus ‘un özellikleri bu kadar. Bu özellikler tüm Focus Guruplarına Göre yazılmıştır.

Günlük hayatınızda kullandığınız (Telefon,Bilgisayar,Ev Aletleri vb.)eşyaların’da özelliklerini bilmek istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir