Honda Civic Bilinmeyen Özellikleri

Honda Civic Bilinmeyen Özellikleri

1-Gizli Menü

Honda Civic ‘in gizli menüsünü bu işlem ile açabilirsiniz. Aracınızın gizli menüsünü açmak için teybinizin Ekran Parlaklığı Tuşu – Güç Tuşu ve Menü Tuşuna aynı anda basarsanız aracınızın gizli menüsü açabilirsiniz. (Bu özellik sadece yeni kasa Civic’lerde bulunmaktadır.)
2-Çocuk Kilidi

Honda Civic ‘de eğer çocuk kilidini aktif etmek istiyorsanız bu işlemi yapmanız yeterli olacaktır. Hangi kapıya çocuk kilidi koymak istiyorsanız o kapıyı açın ve kilidin üstünde bulunan delikteki pimi anahtar yardımı ile ileri doğru itin. Bu işlemden sonra işlem yapılan kapının çocuk kildi aktif olacaktır. Eğer çocuk kilidini kapatmak istiyorsanız o kapıdaki, pimi aşağı itmeniz yeterlidir.

Honda Civic Bilinmeyen Özellikleri

3-Korumalı Camlar

Honda Civic ‘in bu özelliği ile eğer camlarınızı kapatırken birinin (çocuk , yetişkin ) kolu  yada parmakları camda kalırsa cam bir sertliği algılayıp yeniden açık konuma gelecektir.

4-Anlık Hızı Teybe Yansıtma

Honda Civic ‘in bu özelliği ile anlık hızınızı teyp ekranınızda görebilirsiniz. Bu özellik için aracınızı çalıştırın ve teybinizi kapatın. Daha sonra teybinizin 1 ve 6 tuşuna basılı tutarak tekrardan açın. Teybinizi açtıktan sonra önce 4 ve 5. tuşlara basın. Bu işlem sonrasında  teybinizin ekranı değişecektir. Buradan aracınızın anlık hızını görebilirsiniz. (Bu özellik eski kasa civic modellerinde yer almaktadır.)

5-Kolon (hoparlör) Testi

Honda Civic ‘in bu özelliği ile aracınızın hoparlörlerinde sorun olup olmadığını anlayabilirsiniz. Bu özellik için aracınız çalışır halde iken teybinizi kapatın. Daha sonra teybinizin 1 ve 3 tuşuna basılı tutarak tekrardan açtın. Bu işlem sonrasında hoparlörlerin’izden cızırtı gelecektir. Bu işlem ile hangi hoparlörün sorun olduğunu bulabilirsiniz. İsiniz bittikten sonra sesi kapatmak için teybinizi normal olarak kapatmanız yeterli olacaktır. (Bu özellik eski kasa civic modellerinde bulunmaktadır.)

Honda Civic Bilinmeyen Özellikleri

Fiyat Performans

Honda Civic 2019 fiyatı olmak üzere 3 paketi (Sedan, Hatchback, Type R) bulunmaktadır.

Sedan paket 141.500 TL ile 209.280 TL satılmaktadır.

Hatchback paket 173.400 TL ile 189.100 TL satılmaktadır.

Type R paket 387.500 TL  civarında satılmaktadır.
Honda Civic’in şimdilik bütün özellikleri bu kadar. Bu özellikler tüm Civic Guruplarına Göre yazılmıştır.

Günlük hayatınızda kullandığınız (Telefon,Bilgisayar,Ev Aletleri vb.)eşyaların’da özelliklerini bilmek istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir