Huawei Mate 20 Lite Bilinmeyen Özellikleri

Huawei Mate 20 Lite Bilinmeyen Özellikleri

1-Parti Modu

Huawei Mate 20 Lite ‘ın bu özelliği ile arkadaşlarınızla beraber müzik dinleyerek zaman geçirebilirsiniz. Bu özellik için Telefonunuzda bulunan Parti Modu uygulamasını açın. Daha sonra Partiyi Başlat seçeneğine tıklayın ve QR kodunu arkadaşınızın telefonununa okutarak birlikte müzik dinleyebilirsiniz. Eğer parti modun’dan çıkmak istiyorsanız sağ üstte bulunan 3 noktaya tıklayın ve seçeneklerden Çıkışı seçmeniz yeterli olacaktır.
2-Basit Mod

Huawei Mate 20 Lite ‘ın bu özelliği ile kendinize dağınık olmayan sade bir ana ekran oluşturmanız mümkündür. Bu özellik için Ayarlar -> Sistem -> Basit Mod bu özelliği etkinleştirmek istiyorsanız uygula demeniz yeterli olacaktır. Bu sade ekrandan yani basit moddan çıkmak istiyorsanız Standart Mod seçeneğini seçerek onaylamanız yeterli olacaktır.

Huawei Mate 20 Lite Bilinmeyen Özellikleri

3-Anlık Fotoğraf Yakalama

Huawei Mate 20 Lite ‘ın bu özelliği ile hiç bir anı kaçırmadan fotoğraf çekmeniz mümkündür. Bu özellik için sadece Ses Kısma tuşuna 2 kere hızlıca basmanız yeterli olacaktır. Telefonunuzun bu özelliği ile hiçbir anı kaçırmadan fotoğraf çekmeniz mümkündür.

4-Telefon Yöneticisi

Huawei Mate 20 Lite ‘ın bu özelliği ile telefonunuzu optimize ederek telefonunuzun bataryasını kontrol edebilir yada telefonunuzun virüs riski altında olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bu özellik için telefonunuzda bulunan Telefon Yöneticisi uygulamasını açın. Burada optimize et seçeneğini seçerek optimizasyon işlemi yapabilir. Yada Pil seçeneğini seçerek Güç Tasarrufunu aktif edebilir veya Virüs Taramasını seçerek telefonunuzda virüs’ün olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bu işlemleri yapmak telefonunuzu daha hızlı bir hale getirecektir.

Huawei Mate 20 Lite Bilinmeyen Özellikleri

5-Gizli Kod (Proje Menüsü)

Huawei Mate 20 Lite’ın bu gizli kodu ile telefonunuzun yazılım güncellemesini ve akü şarjı gibi birçok bilgisine ulaşabilirsiniz. Bu özellik için telefonunuzun Arama menüsünü açın ve *#*#2846579#*#* bu kodu girin. Daha sonra karşınıza bir menü açılacaktır. Bu ekranda Şunları yapabilirsiniz.

  1.  Arka Plan Ayarı
  2. Arkadaş Bilgileri
  3. Ağ Bilgileri
  4. Yazılım Güncellemesi
  5. Fabrika Verileri
  6. Batarya Bilgileri
Huawei Mate 20 Lite’ın bütün özellikleri bu kadar.Daha fazla bilgi edinmek için sayfamızı sık sık ziyaret edebilirsiniz.

Günlük hayatınızda kullandığınız (Telefon,Bilgisayar,Ev Aletleri vb.)eşyaların’da özelliklerini bilmek istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir