Opel Astra Bilinmeyen Özellikleri

Opel Astra

1-Eve Giriş Aydınlatması

Opel Astra ‘da bu özelliği yaparak akşamları önünüzü aydınlatarak rahatça evinize giriş yapabilirsiniz. Bu özellik için arabadan inerken bir kere selektör ışıklarını yakmanız yeterlidir. Bu işlemi yaptığınız zaman eve giriş aydınlatmaları aktif olacaktır. Bu ışıklar sadece 1 dakika yanıp sönecektir.

2-Arka Silecekler

Opel Astra ‘da arka sileceğiniz çalışmıyor ise bu işlemi yapmanız yeterlidir. Bu işlem için ön silecekleri çalıştırın ve aracınızı geri vitese takmanız yeterli olacaktır. Bu işlem sonrasında otomatik olarak arka sileceğiniz çalışacaktır.
3-Otoban Sinyal

Opel Astra ‘nın bu özelliği ile otobanda daha rahat araba sollama yapabilirsiniz. Bu özellik için sinyal kolunu az şekilde istediğiniz yöne oynattığınız zaman otoban sinyali devreye girecektir. Buda sinyal ışığınız 4 kere yanıp sönmesini sağlar.

Opel Astra

4-Yol Bilgisayarı

Opel Astra ‘da bu özellik için radyonuzun açık olması gerekmektedir. Radyonuzda bulunan SETTİNGS tuşuna karşınıza bir menü gelene kadar basılı tutun. Bu menüde SETTİNGS in altında bulunan BC tuşu ile menüler arasında gezebilirsiniz. Burada aracınızın motor sıcaklığı gibi bilgileri vermektedir.

5-Otomobil Ayarları

Opel Astra ‘da sinyal kolu ile silecek kolunu aynı anda kendinize doğru çektiğiniz zaman araç ayarları menüsü çıkacaktır. Bu menüde aracınızı kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

6-Anahtarla Cam Açma/Kapama

Opel Astra ‘da eğer arabanızdan çıktığınız zaman camlarınızı açık unuttuysanız arabanızın kilitleme tuşuna 3 saniyeden fazla basılı tuttuğunuz zaman araç camlarınız otomatik olarak kapanacaktır. Eğer arabanızın camlarını açmak istiyorsanız anahtarınızın kilit açma tuşuna 3 saniyeden fazla basılı tutarsanız araç camlarınız açılmaya başlayacaktır.

Opel Astra

7-Arızanın Tespit Etme

Eğer arabanız bir arıza veriyor ise bu işlemi yaparak aracınızın arızanın ne olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu işlem için aracınızın fren ile gaz pedalına anı anda basılı tutun ve kontağı açın. Bu işlemden sonra açılan menüde arızayı bulup arızanın ne olduğunu  öğrenebilirsiniz.

Fiyat Performans

Opel Astra 2019 Fiyatı olmak üzere 2 paket (Hatchback, Sedan) bulunmaktadır.

Sedan paket 125.600 TL ile 145.100 TL satılmaktadır. Ekstra paket fiyatı’da 1.000TL ile 7.000 TL civarında satılmaktadır.

Hatchback paket 158.300 TL ile  202.000 TL satılmaktadır. Ekstra paket fiyatı’da 1.200 TL ile 17.800 TL civarında satılmaktadır.
Opel Astra’nın şimdilik bütün özellikleri bu kadar. Bu özellikler tüm Astra Guruplarına Göre yazılmıştır.

Günlük hayatınızda kullandığınız (Telefon,Bilgisayar,Ev Aletleri vb.)eşyaların’da özelliklerini bilmek istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir