Sony Xperia XA1 Ultra Bilinmeyen Özellikleri

Ana Sayfa Telefon Sony Xperia XA1 Ultra Bilinmeyen Özellikleri

Sony Xperia XA1 Ultra Bilinmeyen Özellikleri

1-Tek El Modu

Sony Xperia XA1 Ultra ‘nın bu özelliği size telefonunuzu tek eliniz ile rahat bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır. Bu özellik için Ayarlar -> Tek Elle Çalıştırma menüsüne gelin ve Ekranı Yeniden Boyutlandır seçeneği aktif hale getirin. Bu özelliği aktifleştirmek için telefonu hangi elinizi kullanıyorsanız ekranın alt köşesinden ekranın ortasına doğru  parmağınızı sürüklediğiniz zaman ekran küçülecek ve daha rahat bir kullanım sağlayacaksınız.
2-Akıllı Ekran Aydınlatması

Sony Xperia XA1 Ultra ‘nın bu özelliği yapmak için Ayarlar -> Ekran -> Akıllı Arka Işık Kontrolü seçeneğini aktif ettiğiniz zaman telefonunuzun kendi kendine ekran parlaklığını ayarlayacaktır.

3-Daha Kaliteli Fotoğraflar Çekin

Sony Xperia XA1 Ultra ‘nın bu özellik için kameranızı açın ve Ayarlar -> Çözünürlük kısmında 12Mp ile 23Mp ye kadar ayarlayabilirsiniz. Bu ayar size daha kaliteli fotoğraf ve video çekmenizi sağlayacaktır.

4-Pil Ömrünü Uzatma

Sony Xperia XA1 Ultra’nın bu özelliği telefonunuzun şarjı azaldığı zaman size yardımcı olacaktır. Bu özellik için Ayarlar -> Pil menüsünde karşınıza seçenek çıkacaktır. Bu seçeneklerle şu işlemleri yapabilirsiniz.

  1. Stamina Mod Seçtiğiniz zaman telefonunuz kendi ekranını otomatik olarak kapatacaktır. Eğer bir mesaj yada bildirim geldiğinde telefonunuz kendi kendine açılacaktır.
  2. Ultra Stamina Mod seçeneğini seçebilirsiniz. Bu güç tasarrufu’da size sadece arama mesaj yazma gibi basit işlemlere izin vermektedir.

Sony Xperia XA1 Ultra Bilinmeyen Özellikleri

5-Misafir Modu

Sony Xperia XA1 Ultra’nın bu özelliği ile telefonunuzu başkasına verirken kullanabilirsiniz. Bu mod için Ayarlar -> Kullanıcılar ve Hesaplar -> Kullanıcılar -> Misafir seçeneğini seçmeniz yeterlidir.

Veya bu özelliği telefonunuzun üst menüsünü açarak profil ikonuna tıklayarak’ta yapabilirsiniz.
Sony Xperia XA1 Ultra’nın bütün özellikleri bu kadar.Daha fazla bilgi edinmek için sayfamızı sık sık ziyaret edebilirsiniz.

Günlük hayatınızda kullandığınız (Telefon,Bilgisayar,Ev Aletleri vb.)eşyaların’da özelliklerini bilmek istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Lütfen yorumunuzu Yazınız.
Lütfen isminizi giriniz.


En çok okunan yazılarımız

Honda Civic Bilinmeyen Özellikleri

1-Gizli Menü Honda Civic 'in gizli menüsünü bu işlem ile açabilirsiniz. Aracınızın gizli menüsünü açmak için teybinizin Ekran Parlaklığı Tuşu - Güç Tuşu ve Menü...

Ford Fiesta Bilinmeyen Özellikleri

1-Otoban Sinyali Ford Fiesta 'nın bu özelliği otobanda seyir halinde iken yaparak daha rahat araç sollayabilirsiniz. Bu özelliği yapmak için sinyal kolunu az şekilde istediğiniz...

Fiat Egea Bilinmeyen Özellikleri

1-Otomatik Kapı Kilidi Fiat Egea 'nın bu özelliği ile aracınız hareket ettiği zaman kapıları otomatik kilitleyebilir ve durduğu zaman kapıları otomatik açabilirsiniz. Bu özellik için...

Opel Astra Bilinmeyen Özellikleri

1-Eve Giriş Aydınlatması Opel Astra 'da bu özelliği yaparak akşamları önünüzü aydınlatarak rahatça evinize giriş yapabilirsiniz. Bu özellik için arabadan inerken bir kere selektör ışıklarını...

Volkswagen Polo Bilinmeyen Özellikleri

1-Anahtarla Cam Açma/Kapama Volkswagen Polo 'da eğer arabanızdan çıktığınız zaman camlarınızı açık unuttuysanız arabanızın kilitleme tuşuna 3 saniyeden fazla bastığınız zaman camlarınız otomatik olarak kapanacaktır....