Volkswagen Golf Bilinmeyen Özellikleri

Volkswagen Golf Bilinmeyen Özellikleri

1-Bagajı İçerden Açma

Volkswagen Golf ‘de eğer bagajınız dışarıdan açılmıyorsa anahtar yarımıyla aracınızın bagaj kapağını açabilirsiniz. Bagajı içersen açmak için Bagaj kapağının altında bulunan ince açık çizgiye anahtarınızı sağ taraftan sokun ve solo doğru anahtarınızı ilerlettiniz zaman bagajınız açılacaktır.

2-Anahtarla Cam Açma/Kapama

Volkswagen Golf ‘de eğer arabanızdan çıktığınız zaman camlarınızı açık unuttuysanız arabanızın kapatma düğmesine 3 saniyeden fazla bastığınız zaman camlarınız otomatik olarak kapanacaktır. Bu işlemi eğer arabanızın camlarını arabaya binmeden de açmak istiyorsanız anahtarınızın kilit açma tuşuna 3 saniyeden fazla bastığınız zaman camlarınız açılmaya başlayacaktır. Elinizi tuştan çektiğiniz zaman camınızın açılma işlemi duracaktır.
3-Silecekleri Dik Konumda Bırakma

Eğer silecekleri en üst konumda bırakmak istiyorsanız aracınızı kapattıktan sonra anahtarı kontaktan çekmeden 3 saniye içinde silecek tuşuna basarsanız silecekleriniz en üst konumda kalacaktır.

Volkswagen Golf Bilinmeyen Özellikleri

4-Çocuk Kilidi

Volkswagen Golf ‘de eğer çocuk kilidini aktif etmek istiyorsanız bu işlemi yapmanız gerekmektedir. Hangi kapıya çocuk kilidi koymak istiyorsanız o kapıyı açın ve kilidin üstünde bulunan delikteki kilidi anahtar yardımı ile kilitlediniz zaman o kapının çocuk kildi aktif olacaktır. Eğer çocuk kilidini açmak istiyorsanız o kapıdaki, kilidi aynı işlem ile açmanız yeterli olacaktır.

5-Korumalı Camlar

Volkswagen Golf ‘ün bu özelliği ile eğer camlarınızı kapatırken birinin (çocuk , yetişkin ) kolu  yada parmakları camda kalırsa cam bir sertliği algılayıp yeniden açık konuma gelmektedir.

6-Gizli özellik Açtırma

Eğer arabanızda bazı özellikler yoksa bazı servilere giderek bunları açtırabilirsiniz.Bu özellikler şunlardır.

  1. Kadran Selamlama
  2. Emniyet Kemer Uyarısını Kaldırma
  3. Şimşek Etkili Xenon
  4. Amerikan Park Modülü
  5. Araç Kitleme/Açmada Korna Kombinasyonu

Volkswagen Golf Bilinmeyen Özellikleri

Fiyat Performans

Volkswagen Golf 2019 fiyatı olmak üzere 3 paketi (Midline Plus, Comfortline, Highline) bulunmaktadır.

Midline Plus paket 155.000 TL ile 172.200 TL satılmaktadır. Ekstra opsiyon fiyatları’da 1.480 TL ile 5.960 TL civarındadır.

Comfortline paket 180.800 TL ile 207.100 TL satılmaktadır. Ekstra opsiyon fiyatları’da 1.480 TL ile 5.960 TL civarındadır.

Highline paket 195.700 TL ile 232.100 TL civarında satılmaktadır. Ekstra opsiyon fiyatları’da 1.480 TL ile 5.960 TL civarındadır.
Volkswagen Golf ‘ün bütün özellikleri bu kadar. Bu özellikler tüm Golf Guruplarına Göre yazılmıştır.

Günlük hayatınızda kullandığınız (Telefon,Bilgisayar,Ev Aletleri vb.)eşyaların’da özelliklerini bilmek istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir