Volkswagen Polo Bilinmeyen Özellikleri

Volkswagen Polo

1-Anahtarla Cam Açma/Kapama

Volkswagen Polo ‘da eğer arabanızdan çıktığınız zaman camlarınızı açık unuttuysanız arabanızın kilitleme tuşuna 3 saniyeden fazla bastığınız zaman camlarınız otomatik olarak kapanacaktır. Bu işlemi eğer arabanızın camlarını arabaya binmeden açmak istiyorsanız anahtarınızın kilit açma tuşuna 3 saniyeden fazla bastığınız zaman camlarınız açılmaya başlayacaktır. (Eğer elinizi tuştan çektiğiniz zaman camınızın açılma işlemi duracaktır.)2-Bagajı İçeriden Açma

Volkswagen Polo ‘da eğer bagajınız dışarıdan açılmıyor ise anahtar yarımı ile aracınızın bagajını içeriden açabilirsiniz. Bagajı içeriden açmak için bagaj kapağının altında bulunan ince çizgiye anahtarınızı sağ taraftan sokun ve sol tarafa doğru ilerlettiniz zaman bagajınız açılacaktır.

Volkswagen Polo

3-Çocuk Kilidi

Volkswagen Polo ‘da eğer çocuk kilidini aktif etmek istiyorsanız bu işlemi yapabilirsiniz. Hangi kapıya çocuk kilidi koymak istiyorsanız o kapıyı açın ve kapı kilidinin üstünde bulunan delikteki bölmeyi anahtar yardımı ile kilitlediğiniz zaman çocuk kildi aktif olacaktır. Eğer çocuk kilidini açmak istiyorsanız o kapıdaki, kilidi açmanız yeterli olacaktır.

4-Silecekleri Dik Konumda Bırakma

Eğer silecekleri en üst konumda bırakmak istiyorsanız bu işlemi yapmanız yeterlidir. Aracınızı kapattıktan sonra anahtarınızı kontaktan çekmeden 3 saniye içerisinde silecek tuşuna basarsanız silecekleriniz en üst konumda duracaktır.

5-Korumalı Camlar

Volkswagen Polo ‘nun bu özelliği ile eğer camlarınızı kapatırken birinin (çocuk , yetişkin ) kolu  yada parmakları camda kalırsa cam bir sertliği algılayıp yeniden açık konuma gelmektedir.

Volkswagen Polo

6-Gizli özellik Açtırma

Eğer arabanızda bazı özellikler yoksa bazı servilere giderek bunları açtırabilirsiniz. Bu özellikler şunlardır.

  • Kadran Selamlama
  • Emniyet Kemer Uyarısını Kaldırma
  • Şimşek Etkili Xenon
  • Amerikan Park Modülü
  • Araç Kitleme/Açmada Korna Kombinasyonu

Fiyat Performans

Volkswagen Polo 2019 fiyatı olmak üzere 3 paketi (Trendline, Comfortline, Highline) bulunmaktadır.

Trendline paket 112.900 TL civarında satılmaktadır. Ekstra paket fiyatı’da 1.110 TL ile 4.750 TL civarında satılmaktadır.

Comfortline paket 227.400 TL ile  170.500 TL satılmaktadır. Ekstra paket fiyatı’da 1.110 TL ile 4.750 TL civarında satılmaktadır.

Highline paket 154.600 TL ile  179.000 TL satılmaktadır. Ekstra paket fiyatı’da 1.110 TL ile 4.750 TL civarında satılmaktadır.
Volkswagen Polo ‘nun bütün özellikleri bu kadar. Bu özellikler tüm Polo Guruplarına Göre yazılmıştır.

Günlük hayatınızda kullandığınız (Telefon,Bilgisayar,Ev Aletleri vb.)eşyaların’da özelliklerini bilmek istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir