Volkswagen Tiguan Bilinmeyen Özellikleri

Volkswagen Tiguan Bilinmeyen Özellikleri1-Manuel Araç Çalıştırma

Volkswagen Tiguan ‘nın bu özelliği ile eğer anahtarınızın pili bittiği zaman kolayca aracınızı çalıştırabilirsiniz. Bu işlem için anahtarınızı sinyal kolunun altına’da bulunan şeklin üstene getirin ve Start/Stop tuşuna bastığınız zaman aracınız çalışacaktır.

2-Çocuk Kilidi

Volkswagen Tiguan ‘da eğer çocuk kilidini aktif etmek istiyorsanız bu işlemi yapmanız gerekmektedir. Hangi kapıya çocuk kilidi koymak istiyorsanız o kapıyı açın ve kilidin üstünde bulunan delikteki kilidi anahtar yardımı ile kilitlediniz zaman o kapının çocuk kildi aktif olacaktır. Eğer çocuk kilidini açmak istiyorsanız o kapıdaki, kilidi aynı işlem ile açmanız yeterli olacaktır.

3-Koltuk Başlığı Çıkarma

Volkswagen Tiguan ‘da koltuk başlıklarını çıkarmak istiyorsanız aracınızın koltuğunu bir kaç kademe arka kısma doğru yatırın. Daha sonra

  1. Elinizi başlık demirlerinin ortasına getirin.
  2. Elinizi bir karışı aşağıya indirin.
  3. Koltuğun boşluğuna bastırarak başlığı yukarı çekmeniz yeterli olacaktır.

Volkswagen Tiguan Bilinmeyen Özellikleri

4-Servis Kilometre Durumu

Volkswagen Tiguan ‘da servise hangi kilometre durumunda gideceğinizi görebilirsiniz. Bu işlem için aracınızın kontağını açın ve gösterge kısmında bulunan (0.0) tuşuna basılı tutun ve karşınıza saat sonra servis kısmı gelince elinizi çekin ve karşınıza servise kaç kilometrede veya kaç gün sonra gitmeniz gerektiği çıkacaktır.

5-Bagajı İçeriden Açma

Volkswagen Tiguan ‘da eğer bagajınız dışarıdan açılmıyor ise aracınızın bagajını içeriden açabilirsiniz. Bagajı içeriden açmak için üçgen reflektör kısmını açın ve reflektörün alt kısmında bulunan beyaz pimi yukarı çekip bagaj kapağını itmeniz yeterli olacaktır.

6-Anahtarla Cam Açma/Kapama

Volkswagen Tiguan ‘da eğer arabanızdan çıktığınız zaman camlarınızı açık unuttuysanız arabanızın kapatma düğmesine 3 saniyeden fazla bastığınız zaman camlarınız otomatik olarak kapanacaktır. Bu işlemi eğer arabanızın camlarını arabaya binmeden de açmak istiyorsanız anahtarınızın kilit açma tuşuna 3 saniyeden fazla bastığınız zaman camlarınız açılmaya başlayacaktır. Elinizi tuştan çektiğiniz zaman camınızın açılma işlemi duracaktır.

Volkswagen Tiguan Bilinmeyen Özellikleri

7-Gizli özellik Açtırma

Eğer arabanızda bazı özellikler yoksa bazı servilere giderek bunları açtırabilirsiniz.Bu özellikler şunlardır.

  1. Kadran Selamlama
  2. Emniyet Kemer Uyarısını Kaldırma
  3. Şimşek Etkili Xenon
  4. Amerikan Park Modülü
  5. Araç Kitleme/Açmada Korna Kombinasyonu

Volkswagen Tiguan ‘nın bütün özellikleri bu kadar. Bu özellikler tüm Tiguan Guruplarına Göre yazılmıştır.

Günlük hayatınızda kullandığınız (Telefon,Bilgisayar,Ev Aletleri vb.)eşyaların’da özelliklerini bilmek istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir