Xiaomi Mi 8 Bilinmeyen Özellikleri

Ana Sayfa Telefon Xiaomi Mi 8 Bilinmeyen Özellikleri

Xiaomi Mi 8

1-Uyku Tasarruf Modu

Xiaomi Mi 8 ‘in bu özelliği ile geceleri telefonunuzun şarjının daha az bitmesini sağlayabilirsiniz. Bu özellik için

Ayarlar -> Pil -> Uygulamaların Pil Kullanımı Yönet -> Scenarics -> Uyku Tasarruf Modunu aktif hale getirin.
2-Hızlı Ekran Görüntüsü Alma

Xiaomi Mi 8 ‘in bu özelliği ile 3 parmağınızı kullanarak daha hızlı ekran görüntüsü alabilirsiniz. Aşağıdaki işlemleri yaptıktan sonra ekran görüntüsü almak için üç parmağınızı ekranda aşağıya doğru sürüklediğiniz zaman telefonunuzun ekran görüntüsünü almış olacaksınız.

Ayarlar -> Ek Ayarlar -> Ekran Görüntüsü ->Ekran Görüntüsü Almak İçin Üç Parmak İle Kaydır seçeneğini aktifleştir.

Xiaomi Mi 8

3-Son Uygulama Kısmının Özellikleri

Bu özellikler ile uygulamalar arasında daha rahat geçişler yapabilir veya istediğiniz uygulamalar hariç bütün uygulamaları kapatabilirsiniz.

1- Son Uygulamalar kısmında bulunan sağ üst taraftaki ikona bastığınız zaman bütün son girmiş olduğunuz uygulamalar ufalacaktır. Tekrar bastığınız zaman eski haline geri gelecektir.

2- Son uygulamalar kısmında istediğiniz uygulamaları aşağıya sürükleyerek kitleye bilirsiniz. Kitlediğininiz uygulamalar toplu sile işleminde silinmeyecektir. Uygulamanın kilidini açmak isterseniz tekrar aynı işlemi yaparak kilidi kaldır diyerek uygulanın kilidini kaldırabilirsiniz.

4-Ana Ekranda Genel Bakış

Xiaomi Mi 8 ‘in bu özelliği ile bütün ekran’da genel bakış ile nerede hangi uygulama olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Ekrana üç parmağınız ile resim küçültme hareketi yaptığınız zaman telefonunuzun ana ekranını genel bakış halinde görebilirsiniz. Bu ekranda daha fazla menü ekleyip yada ekli olan menülerinizi’de silebilirsiniz.

Xiaomi Mi 8

5-Bildirim Çubuğuna Bayrak Ekleme

Xiaomi Mi 8 ‘in bu özelliği ile bildirim çubuğunuza istediğiniz bayrağı ekleyebilirsiniz.

Ayarlar -> Bildirimler & durum çubuğu -> Operatör adını düzenle seçeneğine girin ve  burada hangi seçeneği kullanıyorsanız yazı metnine istediğiniz bayarak emojisini koyduğunuz zaman bildirim çubuğuna seçtiğiniz bayrak eklenmiş olacaktır.

6-Hesap Makinesi İle Döviz Hesaplama

Xiaomi Mi 8 ‘in bu özelliği ile hesap makinesi ile döviz hesabı yapabilirsiniz.

Öncelikle Telefonunuz’da bulunan Hesap Makinesini açın ve sol üst tarafta bulunan ikona tıklayın. Burada para birimi seçeneğini seçtiğiniz zaman hesaplarınızı döviz olarak ta hesaplayabilirsiniz. Bu işlemi istediğiniz her türlü para birimini seçerek’de yapabilirsiniz.Xiaomi Mi 8’in bütün özellikleri bu kadar.Daha fazla bilgi edinmek için sayfamızı sık sık ziyaret edebilirsiniz.

Günlük hayatınızda kullandığınız (Telefon,Bilgisayar,Ev Aletleri vb.)eşyaların’da özelliklerini bilmek istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

1 YORUM

Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Lütfen yorumunuzu Yazınız.
Lütfen isminizi giriniz.


En çok okunan yazılarımız

Dacia Duster Bilinmeyen Özellikleri

1-Dacia Duster Yol Bilgisayarı Dacia Duster 'ın yol bilgisayarı sürüş sırasında aracınızın bazı bilgilerini içererek sürücü'ye kolay ve rahat bir yolculuk yapmanızı sağlar....

Xiaomi Mi 8 Bilinmeyen Özellikleri

1-Uyku Tasarruf Modu Xiaomi Mi 8 'in bu özelliği ile geceleri telefonunuzun şarjının daha az bitmesini sağlayabilirsiniz. Bu özellik için Ayarlar -> Pil -> Uygulamaların Pil...

Samsung Note 9 Bilinmeyen Özellikleri

 1-Bluetooth İle 2 Cihaz Bağlama Samsung Note 9 'un bu özelliği ile birden fazla bluetooth cihaz bağlanabilirsiniz. Bu size bir yandan bluetooth hoparlör ve bluetooth...

Pantolondan Leke Nasıl Çıkar

1-Yağlı Boya Lekesi Pantolondan yağlı boya lekesini çıkarırken asla su kullanılmaz. Boyalar için üretilen tiner ve bakım ürünleri kumaş pantolonda daha etkili olur. Lekenin üzerine...

Ford Fiesta Bilinmeyen Özellikleri

1-Otoban Sinyali Ford Fiesta 'nın bu özelliği otobanda seyir halinde iken yaparak daha rahat araç sollayabilirsiniz. Bu özelliği yapmak için sinyal kolunu az şekilde istediğiniz...