Xiaomi Redmi Note 7 Bilinmeyen Özellikleri

Ana Sayfa Telefon Xiaomi Redmi Note 7 Bilinmeyen Özellikleri

Xiaomi Redmi Note 7

1-QR Kod Okutma

Xiaomi Redmi Note 7 ‘nin bu özelliği ile QR kodu olan bir ürünü hızlı bir şekilde tarayıcınızda bulabilirsiniz. Bu özellik için sadece kameranızı açarak QR kodunu ekrana tutmanız yeterlidir. Kodu ekrana tuttuğunuz zaman “QR kod ayrıntıları görüntüle” seçeneğine tıklamanız zaman ürünün alındığı web sayfası karşınıza çıkacaktır.
2-Çağrı Kaydedici

Telefonunuzun bu özelliği ile bir numaranın (kaç kere aradığı, ne zaman aradığı vb.) bilgileri kolayca takip edebilirsiniz. Bu özellik için Ayarlar kısmına girin ve arama çubuğuna “kaydı” yazarak aratın. Karşınıza çıkan seçeneklerden Arama Kaydı seçeneğini seçin ve Otomatik Kaydet seçeneğini etkinleştirin. Açılan seçeneklerde tüm numaraların yada istediğiniz numaraları ayarlayarak kayıt işlemini başlatabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 7

3-Çift Uygulama

Xiaomi Redmi Note 7 ‘nin bu özelliği ile bir uygulamadan 2 tane yaparak farklı hesaplarla ile kullanabilirsiniz. Bu özellik için Ayarlar -> Çift Uygulamalar seçeneğini seçin ve karşınıza çıkan uygulamalardan istediğinizi seçen. Daha sonra seçmiş olduğunuz uygulamadan telefonunuzda 2 tane bulunacaktır ve bu uygulamaları farklı hesaplarla kullanabilirsiniz.

4-Uygulama Kilidi

Telefonunuzun bu özelliği ile istediğiniz uygulamalara kilit koyabilirsiniz. Bu özellik için Ayarlar -> Uygulama Kilidi seçeneğine tıklayın ve kilit şeklinizi girin. Daha sonra kilit koymak istediğiniz uygulamalara tıklamanız yeterli olacaktır.

5-Tek El Modu (Ekran Küçültme)

Xiaomi Redmi Note 7 ‘nin bu özelliği ile telefonu tek eliniz ile rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu özellik için home tuşuna basılı tutarak sağa yada sola kaydırdığınız zaman ekran küçülecektir. Bu ekranı kendinize göre ayarlamak için sol tarafta bulunan ayarlar ikonunu kullanabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 7

6-Hesap Makinesi İle Döviz Hesaplama

Xiaomi Redmi Note 7 ‘nin bu özelliği ile hesap makinesi ile döviz hesabı yapabilirsiniz.

Öncelikle Telefonunuz’da bulunan Hesap Makinesini açın ve sol üst tarafta bulunan ikona tıklayın. Burada para birimi seçeneğini seçtiğiniz zaman hesaplarınızı döviz olarak ta hesaplayabilirsiniz. Bu işlemi istediğiniz her türlü para birimini seçerek’de yapabilirsiniz.
Xiaomi Redmi Note 7’nin bütün özellikleri bulunmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için sayfamızı sık sık ziyaret edebilirsiniz.

Günlük hayatınızda kullandığınız (Telefon,Bilgisayar,Ev Eşyaları vb.)eşyaların’da özelliklerini bilmek istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Lütfen yorumunuzu Yazınız.
Lütfen isminizi giriniz.


En çok okunan yazılarımız

Honda Civic Bilinmeyen Özellikleri

1-Gizli Menü Honda Civic 'in gizli menüsünü bu işlem ile açabilirsiniz. Aracınızın gizli menüsünü açmak için teybinizin Ekran Parlaklığı Tuşu - Güç Tuşu ve Menü...

Ford Fiesta Bilinmeyen Özellikleri

1-Otoban Sinyali Ford Fiesta 'nın bu özelliği otobanda seyir halinde iken yaparak daha rahat araç sollayabilirsiniz. Bu özelliği yapmak için sinyal kolunu az şekilde istediğiniz...

Fiat Egea Bilinmeyen Özellikleri

1-Otomatik Kapı Kilidi Fiat Egea 'nın bu özelliği ile aracınız hareket ettiği zaman kapıları otomatik kilitleyebilir ve durduğu zaman kapıları otomatik açabilirsiniz. Bu özellik için...

Opel Astra Bilinmeyen Özellikleri

1-Eve Giriş Aydınlatması Opel Astra 'da bu özelliği yaparak akşamları önünüzü aydınlatarak rahatça evinize giriş yapabilirsiniz. Bu özellik için arabadan inerken bir kere selektör ışıklarını...

Volkswagen Polo Bilinmeyen Özellikleri

1-Anahtarla Cam Açma/Kapama Volkswagen Polo 'da eğer arabanızdan çıktığınız zaman camlarınızı açık unuttuysanız arabanızın kilitleme tuşuna 3 saniyeden fazla bastığınız zaman camlarınız otomatik olarak kapanacaktır....